Prečo publikovať na bytkosice.sk?

Stránka bytkosice.sk vznikla z jednoduchého dôvodu. Naším cieľom bolo vytvoriť stránku pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o bývanie a realitný trh v Košiciach, na ktorej by našli užitočné informácie o realitnom trhu, aktuálne ceny nehnuteľností, prehľad novostavieb a  realitných kancelárií.

Už v priebehu prvého roka prevádzky stránky sa nám podarilo vybudovať stabilnú návštevnosť a úspešnú spoluprácu s niekoľkými realitnými maklérmi a kanceláriami.

Čo získate ak sa rozhodnete publikovať na bytkosice.sk?

získate povesť odborníka – ak ste napríklad realitný maklér, povesť špecialistu na určitý typ nehnuteľnosti alebo lokalitu je nepochybne významnou konkurenčnou výhodou.  Je už iba na vás či dokážete čitateľa presvedčiť o tom, že práve vy ste tým profesionálnym maklérom, ktorého si vyberie pri kúpe či predaji svojej nehnuteľnosti. Vaše meno sa stáva značkou, ktorú ľudia začnú vyhľadávať. V hlavičke každého vášho článku bude vaša fotografia, stručný popis, prípadne odkaz na vašu webstránku či realitnú kanceláriu (príklad Ako dlho šetríme na byt v Košiciach?)

získate čítateľov – hneď prvým článkom oslovíte  tisíce našich pravidelných čitateľov. Je dôležité uvedomiť si, že čitatelia stránky bytkosice.sk aktívne vyhľadávajú informácie o nehnutenoľstiach a každý z nich je potenciálnym klientom.

získate spätnú väzbu – pod každý článok, ktorý publikujete, je možné pridať moderovanú diskusiu. Získate tak spätnú väzbu čitateľov, ktorá je v obchode nesmierne dôležitá.

rozvíjate svoje vedomosti a zručnosti – pri písaní každého článku rozvíjate svoje vlastné vedomosti o téme, ktorej sa článok venuje. Ak si dáte záväzok napísať čo i len jeden krátky článok za dva týždne, získate pri jeho písaní množstvo nových nápadov a inšpirácií.

O čom sa dá písať?

Píšeme pre tých, ktorí kupujú alebo predávajú nehnuteľnosť. Väčšina čitateľov na stránke bytkosice.sk hľadá informácie o novostavbách, cenách bytov, ale tiež aj o bývaní na jednotlivých sídliskách či o typoch bytových domov. Naším cieľom je prinášať praktické informácie, ktoré inde čitatelia nenájdu.

Môžete písať napríklad o tom

  • ktoré ulice sú najvyhľadávanejšie na konkrétnych sídliskách a prečo,
  • ako je to s parkovaním na jednotlivých uliciach,
  • kde je vhodné bývanie pre mladých ľudí s deťmi, či naopak pre starších ľudí,
  • kde hľadať tehlové byty za dobrú cenu,
  • čo treba zvážiť pri kúpe bytu a na čo si dať pozor,
  • ako prebieha prepis bytu,
  • ako si vybrať realitnú kanceláriu a akú províziu si môže účtovať,
  • družstevný byt vs. byt v osobnom vlastníctve a pod.

Tém a námetov na články je naozaj veľa, je už iba na vás, na akú oblasť sa chcete špecializovať.

Aké kritériá musí spĺňať článok?

článok musí byť nekomerčný – v hlavičke každého článku však budete mať vždy profilovú fotografiu s vaším popisom a odkazom na vlastné stránky alebo stránky realitnej kancelárie. Samotný obsah článku však nemôže propagovať konkrétnu služby, produkt alebo subjekt.

článok musí byť originálny – vaším cieľom by rozhodne nemalo byť kopírovanie obsahu z iných stránok. Problémom sú nielen autorské práva, ale kopírovaním si povesť odborníka nevytvoríte.

článok nemusí byť dlhý – stačí aj 5 – 10 viet, pokiaľ článok vystihuje podstatu problému

pridajte fotografie a videá – je naozaj lepšie raz vidieť ako 100x čítať. Môžete pripojiť vlastné fotografie a videá, alebo vložiť odkazy na videá z youtube alebo obrázky z iných stránok.

Koľko to bude stáť?

Nekomerčné články publikujeme bezplatne. Bude vás to teda stáť iba vlastné úsilie, ktoré vložíte do napísania článku.

Ako pridáte článok?

Stačí ak nám zašlete textový dokument mailom, fotografie a videá pridáte do prílohy. Rovnako nám pri prvom článku nezabudnite poslať svoju profilovú fotografiu a váš popis. Článok zverejníme zbyčajne do niekoľkých hodín.

Kontaktujte nás na info@bytkosice.sk