• Tablet Príslušenstvo
 • 7.4 V 4000mAH 114865 Polymer lithium ion / Li-ion batéria pre NAPÁJANIE BANKA tablet pc, mp3, mp4 mobilný telefón reproduktor
img 0
img 1

7.4 V 4000mAH 114865 Polymer lithium ion / Li-ion batéria pre NAPÁJANIE BANKA tablet pc, mp3, mp4 mobilný telefón reproduktor

€7.83

 • Typ Jednotky: kus
 • Hmotnosť Balenia: 0.13kg (0.29lb.)
 • Veľkosť Balenia: 5cm x 5cm x 3cm (1.97in x 1.97in x 1.18in)

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Dobrý deň, všetci sme batérie majú vlastná veľkosť

ak potrebujete prispôsobiť veľkosť batérie,

kontaktujte nás, sme schopní prispôsobiť podľa vašich požiadaviek.ďakujeme

Špecifikácia :

Č.

Popis

Špecifikácia

Poznámka

1

Model Batérie

114865

Na mieru

2

Minimálna Kapacita

4000mAH

0.2 C

3

Menovitý Výkon

4000mAH

0.2 C

4

Menovité Napätie

7.4 v

5

Viac-poplatok potect napätie

4.281.0.v

6

Cez výtlačné chrániť napätie

4.281.0.v

7

Teplota skladovania

-535c

jeden rok

8

Max pokračovať výbojový prúd

1.0 C

9

Max nabíjacieho prúdu

1.0 C

Batéria je vybavená ochranného plechu, ktorý má funkcie pre prevenciu počas nabíjania cez vypúšťanie cez prúd, skrat, atď..

Tento produkt je hlavne platné pre mobilné núdzové napájanie, MP3, mobilné reproduktory, mikrofón, Navigator (GPS), mobilné telefóny, hračky a ďalšie elektronické zariadenia.

Ochrana rada parametre

Pracovný prúd: 1,5 A

Aktuálne obmedzenia ochrany: 2~3A

Za poplatok limit: 4.2+/-0.05 V

Cez výtlačné limit tlak: 2.9+/-0.10 V

* skutočná kapacita ochranného plechu je o niečo menší ako menovitý objem elektrické core kvôli nad zánik ochranného plechu.

Majte na skladovanie

S cieľom zabezpečiť batéria pre udržanie kapacity úrovni, navrhované batérie a batériu -20~35 C Skladovanie, nízka vlhkosť vzduchu, non žieravý plyn podmienky Batérie, aby sa zabránilo vysoká teplota a vysoká vlhkosť skladovanie, inak to povedie k batérie úniku, hrdza a nízka kapacita. Dlhodobé skladovanie bude pravdepodobne viesť k znižovaniu kapacity batérie a batériu, a potrebu 1-3 nabitia / Vybitia cyklus dosiahnuť maximálny výbojový kapacity. Batériu nabiť a vybiť raz za tri mesiace.

Upozornenie: Storno poplatok nie je povolené, batéria by mala byť pripojený podľa polarity presne, a nemôže byť zmenené. Skrat nie je povolené, inak to bude mať za následok trvalé poškodenie. Batériu nie je možné používať v medzné podmienky, ako sú: obmedzenie teploty, hlboké cyklu, extrémne priebehu nabíjania a znovu vybite. Uchovávajte batérie na chladnom, suchom mieste. Ak veľký počet batérie sú uložené alebo sú dodávané, batériu treba dať prvé miesto. Nie priamo k batérii spájky. Ak je batéria sa objaví šum, vysoká teplota, porucha a iné abnormálne situácie, prosím, okamžite prestaňte. Nedávajte do ohňa alebo sa pokúsiť demontujte batériu. Batéria môže spaľovať alebo produkujú škodlivé látky. Nie je povolené používať staré batérie alebo pomocou pol batérie nové batérie, inak to bude mať výtok. Vonkajšieho plášťa a vonkajšieho plášťa trubice pre vybratím batérie. Batéria nie je dovolené, aby sa dal do vody.

Veciach, ktoré potrebujú pozornosť Batéria by mala byť plne nabitá pred použitím. Nabíjanie metóda podľa technickej špecifikácie našich. Nabíjanie pomocou zodpovedajúcich nabíjačky. Batérie by sa mali vyhnúť používanie uzavretých, by mala poskytnúť primerané vetranie prístroja, inak batérie môže vyrábať vodík, v prípade vznietenia bod spôsobí výbuch. Nesnažte sa byť batérie oddelenie alebo medveď lisovania a kolízie, môže spôsobiť batérie nádcha, pálenie z zásaditý elektrolyt sa poškodenie kože a očí, môžete tiež jesť oblečenie. Batéria by mala byť uchovávané mimo dosahu dieťaťa, v prípade požitia, okamžite kontaktujte lekára zaoberať. Keď je batéria nie je v prevádzke, to by mali byť odstránené z prístroja. Pri prvom použití novej batérie alebo dlhodobé skladovanie, použitie, pred musia byť vyplnené, s elektrinou. Keď je batéria horúca, nedotýkajte sa ho, kým sa ochladí. Keď sa batéria používa, sa zistilo, že energia by mala byť vypnuté, keď energia je znížená tak, aby sa zabránilo cez výboj.

 • Menovitá Kapacita: 1351-2199mAh
 • Súbor Typ: Batérie Iba
 • Názov Značky: Liter energie batérie
 • Kapacita Batérie: 4000mAh
 • Package: No
 • Veľkosť: Prismatic
 • Číslo Modelu: Sto štrnásť tisíc osem sto šesťdesiat päť
 • Druh: Li-polymer

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.