Nové byty

Bývanie pri lesoparku

Bytový dom na Ortváňovej ulici č 71 v mestskej časti Košíc – Košická Nová Ves ponúka bývanie v kľudnej a príjemnej lokalite. Uzavretý pozemok je v bezprostrednom kontakte s lesoparkom a poskytuje tiché a bezpečné bývanie.

Skolaudovaný bytový dom

Skolaudovaný štvorpodlažný bytový dom ponúka deväť bytov v štádiu dokončeného bytu. V každom byte je priestor pre šatník, vstupnú časť, komfortnú kúpeľňu, WC s umývadlom, kuchyňu s obývačkou, ktoré je možné oddeliť a tiež zasklená stena s výstupom na terasu. K bytu na prízemí patrí nielen krytá terasa, ale aj súkromná záhrada.

Bytový dom je napojený na vodu, elektriku, plyn a internet. Výrobu tepla zabezpečuje samostatná kotolňa s plynovým kondenzačným kotlom so systémom odovzdávacích staníc priamo v byte. Bytový dom je zaradený v energetickej triede B.

Na prízemí bytového domu je kočikáreň a miestnosť pre upratovačku.

Dostupnosť a parkovanie

Košická Nová Ves je približne 5 minút cesty autom od centra Košíc a aj dostupnosť MHD je dobrá. Pri bytovom dome sú parkovacie miesta pre 13 automobilov a tri garáže. Na ulici sú k dispozícii tri parkovacie miesta pre návštevy.

Cena bytu

Ceny bytov sa pohybujú od 77 800.- € za 1,5 izbový byt s úžitkovou plochou 46,79 m2 a terasou 13,69 m2, až po 179 000.- € za veľký štvorizbový byt s úžitkovou plochou 100,05 m2 a 20,34 m2 terasou.

Kontakt

ORTVÁŇOVA, s. r. o.
Ortváňova 71
Košice 040 14
Telefón: 0903 340 668
E-mail: info@byvanieprilesoparku.sk

Galéria

One thought on “Bývanie pri lesoparku

  1. dobry den,

    chcela by som sa informovat ci mate v ponuke nejaky 3i byt popripade kolko stoji.

    s podravom
    Andrea Sotlova

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *