Nové byty

Byty Belvedere

Belvedere

ceny od 69 000 € do 270 000 €
8.9

Naše hodnotenie

8.9/10

Výhody projektu

 • Každý byt má vlastný balkón, alebo terasu
 • Podzemné parkovanie pre 36 áut
 • Energetická trieda A1
 • Kvalitné materiály

Počet bytov, lokalita, termíny

 • Lokalita Grot IV, Košice
 • 37 bytov
 • termín kolaudácie bytov 9/2017

Bytový dom Belvedere sa nachádza v centre košickej časti Grot IV, neďaleko lesa v susedstve rodinných domov. Ponúkne pokojné a kvalitné bývanie s výbornou občianskou vybavenosťou a po prepojení s Popradskou cestou aj dobrou dostupnosťou do centra a okolitých častí mesta.

Každý z 37 bytov bude mať vlastný balkón, terasu alebo predzáhradku. Podzemné parkovisko pojme 36 áut a pred bytovým domom je naplánovaných ďalších 14 parkovacích miest. Projekt bytového domu spĺňa kritériá energetického štandardu A1 – ultranízkoenergetickej budovy.

Byty BELVEDERE stavia na kvalitu a detaily, ktoré sú pri bývaní dôležité – obvodové steny a priečky sú z keramickej tehly, ktorá dostatočne akumuluje teplo a udržiava tak v lete príjemný chlad a v zime dlhšie teplo. Murivá medzi jednotlivými bytmi sú z tehál „akustik“, to znamená, že absorbujú hluk medzi jednotlivými bytmi. Kvalitné okná s izolačným trojsklom, sádrové omietky vhodné aj pre alergikov, elektrické podlahové vykurovanie, ktoré si budú majitelia sami regulovať, príprava na klimatizáciu, odhlučnené odpadové rúry, t.j. nebude vás obťažovať sused používaním kúpeľne, dvojica výťahov priamo z garáže, takže sa dostanete do bytu „suchou nohou“ a veľa ďalších.

Ceny najlacnejších dvojizbových bytov začínajú od 69 000 € a končia pri sume 270 000 € za veľký štvorizbový byt s terasou na najvyššom podlaží s výhľadom. Byty sa odovzdávajú v stave holobytu, budúci majitelia však môžu využiť VIP zľavy a bonusy od dodávateľov developera, vďaka čomu si môžu zariadiť bývanie podľa vlastných predstáv za zvýhodnené ceny.

Hrubá stavba je ukončená, termín kolaudácie a odovzdania bytov sa plánuje na September 2017.

4 thoughts on “Byty Belvedere

   1. Ceny bytov sú podmienené ich rozlohou, najdrahšie byty sú na 5 poschodí, je to nadštandardné vybavenie, čo sa týka rozlohy napr: terasa = cca 80m2 a taktiež spodné byty sú s terasami….

   2. Naše hodnotenie

    0.00

    Tie ceny su uplne realne vzhladom na novostavby v KE, aj ked parkovanie mohlo byt lacnejsie.

    Akurat poloha je dost blba.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *