Nové byty

Rodinné domy Jazero

Novostavba radových rodinných domov v mestskej časti Jazero ponúka mestské bývanie v rekreačnej zóne v severnej časti sídliska v blízkosti vodnej plochy.

Nové domy na Jazere napĺňajú predstavu o mestskom bývaní v súlade s pokojným životným prostredím. Doslova na pár krokov od domu sú vyhľadávané cyklotrasy, korčuliarsky chodník, vodné športy, lanové centrum, detské a multifunkčné ihriská, kým historické centrum Košíc je vzdialené iba 3 km.

Ku každému domu prislúcha okrasná záhradka s terasou, garáž a vlastné parkovacie miesto. V okolí domov sú vybudované nové chodníky a cesty, nové je aj pouličné osvetlenie.

Ceny domov sa pohybujú na úrovni približne 150 000 € až 170 000 € za 140 m2 úžitkovej plochy domu vrátane garáže a terasy. Cena za meter štvorcový je teda porovnateľná s cenou zrekonštruovaného bytu na sídlisku (porovnanie s cenami bytov). Celková výmera pozemku je 164,34 m2

KONTAKT

Developerom novostavby DOMY JAZERO je IQ MultiBau, s.r.o. Spoločnosť vznikla spojením IQ SERVIS, a. s. a MultiBau, s. r. o.

Conox Trade Centre, na 1.p. Garbiarska 5, Košice

info@domyjazero.sk
www.domyjazero.sk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *