Nové byty

SkyOne – zrušené

SkyOne

9

Naše hodnotenie

9.0/10

Rekonštrukciou existujúcej budovy na Garbiarskej ulici, ktorá je najvyššou budovou v Starom meste a druhou najvyššiou v Košiciach, vznikne luxusné bývanie priamo v centre Košíc.

Bytový dom SkyOne  ponúkne jedinečný výhľad na historické centrum mesta vrátane pešej zóny na Hlavnej ulici. Na 2. až 14. NP ponúkne 56 bytov vo vyhotovení “holobyt” a na 1. NP a 2.NP obchodné a kancelárske priestory. Súčasťou projektu je tiež 80 parkovacích miest.

Ceny bytov

Ceny 1 izbových bytov s celkovou výmerou 56 m2 (byt 43 m2, pivnica 3 m2, terasa 10 m2) začínajú od 77 000 Eur a väčšie 2+1 izbové byty s celkovou výmerou 61 m2 (byt 56 m2, pivnica 3 m2, terasa 2 m2) budú v predaji za ceny od 81 000 Eur s DPH.

11 thoughts on “SkyOne – zrušené

 1. Kto bude developer? Dúfam, že nie ten podvodník Mgr. Lukáš Andráš so svojimi firmami TTITUS….

  1. Dobrý deň.
   Developerom bude spoločnosť SKY ONE s.r.o. Košice ( výpis z OR : http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=339197&SID=4&P=0 ). Spoločníkmi a konateľmi spoločnosti sú osoby, ktoré majú za sebou viacero úspešných projektov v oblasti nehnuteľností. Ceny by sme chceli zverejniť do konca februára 2016, nakoľko momentálne pracujeme na projektoch a robíme prieskum, o aké byty majú klienti v tomto projekte najväčší záujem.
   Prajem pekný deň.
   Ing. Štefan Petrunčík, konateľ spoločnosti SKY ONE s.r.o.

   P.S. Ďakujeme za zaradenie nášho projektu na web https://www.bytkosice.sk . Teší nás, že sme dostali také dobré hodnotenie.

   1. Dobrý deň,
    budova bola vypratana a na predaj kvôli zlej statike.Ako bude riešení tento problém?Dakujem

    1. Dobrý deň.
     Daňový úrad budovu opustil kvôli iným dôvodom, nie kvôli zlej statike. V posudku, ktorý bol vykonaný pred zmenou sídla daňového úradu sa píše o netesných oknách a o zlom umiestnení ťažkých trezorov, ktorých zaťaženie môže prekračovať hodnoty prípustné na jednotlivé nosné prvky. Staticky budova spĺňala všetky predpisy potrebné k jej využitiu.
     Keďže budovu budeme kompletne rozoberať a zostane len železobetónový skelet, momentálne na nehnuteľnosti prebieha stavebno-technický prieskum, ktorého úlohou je príprava podkladov pre projektovú dokumentáciu pre územné a stavebné konanie. Súčasťou toho budú aj statické výpočty potrebné pre rekonštrukciu budovy a jej prestavbu na byty, pretože predpisy na statické zaťaženie bytov je iné ako pre nebytové priestory.

     S pozdravom
     Ing. Štefan Petrunčík, konateľ spoločnosti SKY ONE s.r.o.

 2. Dobry den , ako pokracuje priebeh priprav / vystavby objektu ? Neviem sa dopracovat k ziadnym blizsim informaciam.

  Dakujem pekne

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *